shopify
analytics tool

Kart Taksitlendirme

Kart Taksitlendirme, kredi kartlarının birikmiş borçlarını taksitlere bölerek daha kolay bir ödeme imkanına sahip olmak için yapılan işlemlerdir. Bir diğer faydalı yönü ise yüksek faiz ödeme durumunun ortadan kaldırılmasının sağlanmasıdır.Günümüzde kredi kartlarının kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Fakat bazen ekonomik durumların olumsuz yönde ilerlemesi bu kartların fayda sağlamaktan çok zarar sağlamasına neden olmuştur. İş hayatımızdan doğan bazı problemler ekonomik hayatımıza olumsuz bir şekilde yansıması nedeniyle kredi kartı borçları altına girmek zorunda kalırız bazen. Bankaların yüksek faiz oranları nedeniyle borçlu olduğumuz sürece borçlarımız katlanabilmektedir. Bu da stresli bir ruh hali almamıza sebep olur.

Kart taksitlendirme, bu durumda imdadımıza yetişen en önemli işlemdir. Kart taksitlendirme tamamen yasal, hızlı ve pratik bir işlemdir. Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemiyle küçük bir komisyon ödersiniz ve bu komisyon taksitlendirme yapmadığınız takdirde ödeyeceğiniz faiz miktarı yanında bir hiç halır.

Örnek: 5000 TL borcu olan bir kredi kartınız var. Normal şartlarda 5% faiz ile borçlarınızı kapatmaya çalışsanız eğer 1 yıl sonunda ödemiş olacağınız fark 3000 TL. Bu, kartı hiç kullanmadığınız varsayılarak hesaplandı. Eğer kartınızı bu süre zarfında kullanmaya devam ederseniz bu borç neredeyse hiç bitmeyecektir. Kredi kartı borcu taksitlendirme yapmanız durumunda olay bambaşka bir hal alıyor. Şöyle ki; 5000 TL’lik borcunuzu taksitlendirdiğinizde yıllık banka komisyonu ödeme durumunuz kalıyor. Bu miktar ise 5000 TL için aşağı yukarı 500 TL’dir yalnızca. Kart taksitlendirme yapmanız durumunda 3000-500 ‘den 2500 TL cebinizde kalmış olur. IBT olarak kimi zamanlar kampanyalarımız sonucu oranlar oldukça düşmektedir. Böyle durumlarda çok daha az bir komisyon oranıyla kart borcu taksitlendirme işleminizi başarıyla bitirmiş oluruz.

Detaylı bilgi almak adına iletişim sayfamıza göz atarak uygun iletişim kanalından bize ulaşın. Danışmanlarımız sizi aydınlatacaktır.

Kart Taksitlendirme İle Yüksek Faizleri Unutun

Bankaların 20% faiz oranları sizi korkutmasın. Kart taksitlendirme yaptığınız taktirde bu oranın çok çok altında bir ödeme gerçekleştiriyorsunuz.

7/24 Kart Taksitlendirme Desteği

Destek birimimizle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Her şey hakkında daha detaylı bilgi almak için destek birimlerimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Kredi Kartı Taksitlendirme İle Vadeleri Uzatın

Bankalara 5-6 ay içerisinde kredi kartı ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. Borç taksitlendirme işleminden sonra kart ödemelerinizi zamana dağıtarak çok daha rahat bir şekilde ödeyin

Ne Kadar Öderim?

Kartımı taksitlendirdikten sonra ne kadar öderyeceğinizi, eğer taksitlendirmeden ne kadar ödeme yapacağınızı hesaplama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.