shopify
analytics tool

Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı yapılandırma, birikmiş borçları olan kredi kartlarının borçalarının taksitlere bölünmesi ve daha düşük oranda faizle borcun kapatılabilmesi için yapılan çalışmalardır. Kredi kartı yapılandırma borçlardan kurtulmanın en kısa ve basit yoludur.

Kredi kartları çoğu zaman işlermize fayda sağlarken bazen de kabus gibi olurlar. Düzenli ödenmeyen borçlar birikir ve faiz de eklendi mi ödemek güçleştikçe güçleşir. Bu sıkıntıdan kurtulmanın en güzel yolu bir kredi kartını yapılandırmaktır. Böylece borçlarınızı daha düşük miktarda, daha uzun vadeli ve çok daha düşük faizle ödeyip tamamen bitirebilirsiniz.

Firmamız uzun süredir kredi kartı yapılandırma işlemleri yapmaktadır. Çalışmalar çok kısa sürede gerçekleşir. Yapılandırma yapabilmek için kartınızın ban yememiş veya avukatlık bir durumun söz konusu olmamış olması gerekmektedir. Basit ve pratik bir çalışma olmakla beraber tamamen yasaldır. Sizden herhangi bir belge istenmez ve ortalama yarım saatte kredi kartı yapılandırma işleminiz gerçekleştirilmiş olur. Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Kredi kartı borcunuz var ve tüm borcunuzun ödemesini yapmanız gerekti. Fakat hepsini bi anda ödeme imkanınız yok. Bu durumda firmamız size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Kredi kartınız (kartlarınız) taksitlendirerek sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktayız. Yapmanız gereken tek şey kart taksitlendirme için bize ulaşmak. Bize ulaştığınız taktirde danışmanlarımız sizin için uygun bir hesap çıkarır. Sizin için kolaylık sağlayacak bu hesap size uygun oranlarda ve vadelerle olacaktır.

Borç Taksitlendirme İçin Ne Yapmam Lazım?

Kredi kartınızla ofisimizi ziyaret ediyorsunuz. Detyalar konuşulduktan sonra kredi kartınızın tüm borçları tarafımızca ödenir. Kredi kartınıza uyguladığımız işlem sonucu borç taksitlendirme işlemi başlamış olur. Hem uzun vadeli, hem de daha düşük tutarda bir taksit ödemesi yapma şansınız oluyor. Aksi taktirde bankaların yüksek faiz oranları başınızı ağrıtabilir.

Bloklanmış Kredi Kartlarına İşlem Yapılıyor Mu?

Maalesef bloklanmış kredi kartları için borç taksitlendirme işlemi yapmamız mümkün değil. Bloklanmamış kredi kartlarının borcunu ödeyerek hem taksitlendirme esnasında ödeyeceğiniz tutarı düşürüyoruz hem de vadelere dağıtıyoruz. Böylece müşterilerimiz daha rahat bir ödeme imkanına sahip oluyor.

Avukatlık Olmuş Kredi Kartına İşlem Taksitlendirme Yapılır Mı?

Maalesef avukatlık olmuş veya bloklanmış kredi kartlarına taksitlendirme yapamıyoruz. Borç süresi uzamamış kredi kartlarına taksitlendirme işlemi uygulanır.

Kart taksitlendirme ve daha detaylı bilgi edinmek adına iletişim sayfamıza göz atabilir, bize herhangi bir iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Yada isterseniz iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım.