shopify
analytics tool

Sistem Nasıl Çalışır

Öncelikle bloklanmış kredi kartları veya yasal sürece dahil olmuş kredi kartları taksitlendirmesi yapamıyoruz. Fakat, sınırlarını aştığınız kredi kartınızı kullanmak zorunda kaldığınız durumlarınızda imdadınıza biz yetişiyoruz.
Sistem Nasıl Çalışır

Sistem Şu Şekilde Çalışır: Kartınızın kontrolünü ilgili bankadan yapıyoruz öncelikle. Bankanıza olan borcunuzu tespit ettikten sonra kredi kartının sınır kontrolü yapılır. Kredi kartınız bloklanmadıysa veya yasal sürece girmediyse eğer, kredi kartınızın mevcut tüm borcunu gözetiminiz dahilinde ödemesini yapıyoruz. Böylece kredi kartınızın borcu sıfırlanmış oluyor ve kredi kartı taksitlendirme işlemine hazır olunmuş olur.

Daha sonra bu kartınızı ideal orandaki bir komisyon kesimi dahilinde alışverişe tabii tutuyoruz. Bundan sonra siz satın alınan ürünün uygun vadeli taksitlerini ödemeye başlıyorsunuz.

NOT: Nakit çekim yerine alışveriş yapıyoruz kredi kartınızla.

Böylece kart taksitlendirme işleminiz tamamlanmış oluyor. Taksitler normal asgari ödemeniz gereken tutarın 50% si kadar olacaktır. Böylece her ay sonu ödeme yapmanız çok daha kolay olacaktır. Ayrıca bir diğer avantajınız, gecikme, alışveriş ve nakit faiz durumları söz konusu olmamaktadır. Tüm bu yükten kurtulma durumunda firmamız kart taksitlendirme olarak sadece ve sadece 10% oranla işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Sektörün en uygun orandaki hizmetini firmamız sizlere sunmaktadır.